![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
MÖBLER / Bord / Toilettebord 8941078
*
nr 894 1078
Toilettebord
teak + stol, 1950/60-tal, bordets mått: längd. 93, djup: 40, höjd: 67
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 maj 2014
kl 18:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/5 22:00:25
1
450 kr
12/5 14:43:44
2
350 kr
12/5 18:12:03
3
500 kr
12/5 18:17:44
1
600 kr
12/5 18:26:14
3
Vinnande bud
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord bordets mått: längd karmstol karmstolar sminkbord stol stolar teak teakmöbler toalettbord toalettebord toilettbord toilettebord trä
-
6221 Bord med plåtb..
omkring 1900, diameter: 45, höjd: 52 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:49
-
6282 Butlerstray
idegran. Längd: 87 cm, djup: 64 cm, höjd: 48 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:27
-
6231 Damarbetsbord
Gustaviansk. Stil, mahogny, mässingsdekor. Bredd: ..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:20
-
6028 Etagebord
omkring 1900, Betsad björk. Bredd: 43 cm, djup: 43..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:16
-
6240 Etagebord
omkring 1900, mahogny. Bredd: 46 cm, djup: 34 cm, ..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:43
-
6110 Klaffbord
Bruno Mathsson (1907-1988), Sverige. Bredd: 40+ 2x..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:47
*
Toilettebord
Läs mer om 50/60-tal
nr 894 1078
Toilettebord
teak + stol, 1950/60-tal, bordets mått: längd. 93, djup: 40, höjd: 67
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 maj 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/5 22:00:25 | 1 | 450 kr |
12/5 14:43:44 | 2 | 350 kr |
12/5 18:12:03 | 3 | 500 kr |
12/5 18:17:44 | 1 | 600 kr |
12/5 18:26:14 | 3 | Vinnande bud |
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{99860D3E-4127-4939-AB90-C100C86E6DA0}_183x97.jpg)
Läs mer om 50/60-tal
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord bordets mått: längd karmstol karmstolar sminkbord stol stolar teak teakmöbler toalettbord toalettebord toilettbord toilettebord trä
-
6221 Bord med plåtb..
omkring 1900, diameter: 45, höjd: 52 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:49 -
6282 Butlerstray
idegran. Längd: 87 cm, djup: 64 cm, höjd: 48 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:27 -
6231 Damarbetsbord
Gustaviansk. Stil, mahogny, mässingsdekor. Bredd: ..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:20
-
6028 Etagebord
omkring 1900, Betsad björk. Bredd: 43 cm, djup: 43..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:16 -
6240 Etagebord
omkring 1900, mahogny. Bredd: 46 cm, djup: 34 cm, ..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:43 -
6110 Klaffbord
Bruno Mathsson (1907-1988), Sverige. Bredd: 40+ 2x..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:47